Jdi na obsah Jdi na menu
 

Speciálka NoS a ČS Slovensko, Terchová 2017

29. 9. 2017

Vážení přátelé,

naši slovneští přátelé z klubu chovatelů NoS a ČS nás po roce opět srdečně zvou k obeslání a návštěvě speciální výstavy těchto plemen, která proběhne 20.-21.10.2017 v Terchové, v areálu Autocampingu Belá - Nižné Kamence. Pro členy našeho klubu vyzdvihuji některé nejdůležitější body týkající se této výstavy:


- bez manipulacneho poplatku
- moznost skorsieho odchodu z vystavy (sobota popoludni - tak ako minuly rok)
- moznost zajednania ubytovania - kontakty uvedene vo vystavnych podmienkach

 

Klub chovatelů ČS tímto prosí své členy, aby tuto výstavu obeslali a pomohli tím propagovat české strakáče i mimo naší republiku. Po předchozí domluvě pomůžeme zprostředkovat odvoz zájemců z řad chovatelů i jejich zvířat na tuto výstavu.

 

Kontakt pro zájemce z ČR:

lukas.zahlava@seznam.cz; tel. 605 423 981

 

Dokumenty ke stažení:

 

Pozvanka_2017 CR.docx

prihlaska_2017.doc

vystavne podmienky_2017 CR.doc